kavitasyon cihazı


GOLDSLIM 3IN1  vücuttaki yağları eritmenize yardımcı olabilir

Saniyede 1 milyon ultrasonik dalga oluşturarak her bir hücrenin hacminde ve hareketinde değişikliklere neden olur ve böylece hücresel masaj denen hassas masaj etkisi göstererek yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere sebep olur. Hücresel masaj hücre çeperini aktive ederek bölgesel yağlanma ve selülit bölgelerinde ultrasonik dalgalar sayesinde yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar.Bu dokudalardaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar ve böylelikle kilo kaybı meydana gelir. Aynı zamanda cilt yüzeyini geçirgenliğini arttırarak sarkmaların oluşumunu engeller.. Vücut üzerindeki ölü hücreleri yenileyerek cildin yenilenmesini sağlar.

Kavitasyon teknolojisi ile sorunlu bölgelere gönderilen düşük frekanslı ultrasonik dalgaların oluşturduğu ısı sayesinde yağ hücrelerinin arasında binlerce küçük baloncuk oluşur. Oluşan bu baloncuklar patlayarak şok dalgaları ve yağ hücrelerinin arasındaki bağları çözerek parçalanmayı sağlayıp su içerisine hapsederek istenmeyen fazla yağları vücuttan atılmaya hazır hale gelmiş olur. Yağları parçaladığı gibi selülitleri de başarılı bir şekilde yok eden Kavitasyon uygulaması; “çekirdeğin yaratılması”, “baloncukların oluşumu” ve “baloncukların patlaması” olarak üç aşamadan oluşurKavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf ve idrar yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılır ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar.


GOLDSLIM 3IN1 kullanarak daha genç ve daha zayıf görünmenize yardımcı !Goldslim 3in1’in etrafındaki halka kızıl ötesi ışınları 8-12 nm spektrum oranında dışarı salar. Kızıl ötesi ışınlar cildin ve deri altı dokuların derin tabakalarına iner. Oluşturulan dalga boyu molekküller arasında sürtünme ve ısı oluşturur ve böylece deri altı dokularının sıcaklığını yükselterek metabolizma hızınız yaklaşık yüzde 14 oranında hızlandırır. Kas dokuları etrafında bulunan yağ hücrelerinin yapısını bozarak kısmen enerjiye çevirerek yağ yakımını gerçekleştirir. Aynı zamanda cildi gençleştirir. Daha genç ve diri görünüm sağlar.

GOLDSLIM 3IN1 kullanarak 3000-4000 jül kalori yakmanıza yardımcı olabilir!Mikro akım terapisi vücut sağlığı ve bakımını destekleme konusunda ileri teknoloji bir yöntemdir. Bu yöntemin temelinde kas hareketlerinin enerji elde edebilmek için kalori tüketmesi ve yağ yakması prensibi bulunmaktadır. Düşük akım terapi serileri aracılığıyla zayıflama sağlayabilmek için belirli bir düzene göre verilmektedir. Bu zayıflama yöntemi bel, karın, baldır ve kol bölgelerindeki aşırı yağlanmanın azaltılması amacıyla geliştirilmiştir. GOLDSLIM 3IN1 ile kaslar düşük frekans akımı ile uyarıldığında bu belirli bir sıklıkta kas titreşimine neden olur. Kol, sırt, karın, bel, kalça, bacak ve iç bacak gibi problemli bölgelerinize bağlanan elektrotlar da o bölgedeki kas gruplarını çalıştırarak yağın enerjiye dönüşmesini, bir başka deyişle yağ yakılmasını sağlar.Bu hareketler vücutta rahatlama sağlar. Vücut bio elektriğinin merkezleştirilmesi ve merkezden uzaklaştırması yoluyla akupunktur masajı içinde kullanılabilir.Akupunktur noktalarını ve boylamlarını uyarırken sindirimi düzenler ve yağ yakımını hızlandırır. Böylece gerçekleştirdiği vücut enerji tüketimi daha aktif hale gelir. Bu da tüketilen oksijen miktarı ve dışarı atılan karbondioksit ve su miktarını çok daha fazla arttırır. Egzersiz esnasında kalori tüketimi 60-70 jül iken kasların pasif hareketi esnasında saniyede 3000-4000 jüle kadar yükselmektedir.

Bu yöntem ülkemizde güzellik merkezlerinde uygulanmaktadır. Bir seans fiyatına GOLDSLIM 3IN1 zayıflama ve kavitasyon cihazına sahip olup kendi güzellik merkezinizi evinize kurabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (44 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +24 (from 28 votes)
kavitasyon cihazı, 8.2 out of 10 based on 44 ratings
Bu yazı kavitasyon cihazı kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir