kullanımı

GOLDSLIM 3 IN 1 ZAYIFLAMA VE KAVİTASYON Cihazı ile kısa sürede mükemmel bir vücuda sahip olun ve fazla kilolardan kurtulun.
Goldslim3in1 Kavitasyon cihazıı 3 farklı şekilde kullanılmaktadır. Kullanma aşamaları aşağıdaki gibidir.

1. Zayıflama ve Sıkılaşma İçin Ultrasonik ve İnfrared Modunda Kullanma
2 .Zayıflama ve Sıkılaşma İçin Mikro Akım Modunda Kullanma
3. Cilt Güzelleştirme ve Gençleştirme İçin İnfrared Modunda Kullanma.

Adım 1: Goldslim3in1 Sıkılaştırıcı Jeli vücudunuza sürerek iyice yediriniz.
Adım 2: (POWER) düğmesine basınız ve kırmızı ışık yanacaktır.
Adım 3: INFRARED ve SONIC düğmesine birlikte basınız. (Ultrasonik Modu veya İnfrared modunda ayrı ayrı da çalıştırabilirsiniz. Ultrasonik Modunda ultrasonik ışınlar yağ parçalama ve zayıflamada kullanılırken , İnfrared Modun da kızıl ötesi ışınlar sıkılaşma ve gençleştirme sağlar.İki terapi modu bir arada kullanıldığında daha hızlı etki eder.)
Adım 4: Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında, Kızılötesi dalga enerjisinin zaten çalışmaya başladığı anlamına gelir.
Adım 5: İhtiyaç duyulan alanlarda vücuda masaj yapar gibi 15 – 30 dakika uygulayınız. (Ultrasonik dalga ve Kızıl ÖtesiTerapisi cildinizde ılık bir duyguya neden olacaktır. Bu normal bir olgudur.)
Adım 6: INFRARED ve SONIC tuşuna basarak uygulamayı kapatınız.
Bu uygulama Ultrasonic Modu vücuda saniyede 1 milyon ultrasonik dalga göndererek vücuttaki yağ hücrelerinin yapısını bozarak yakımını sağlarken Infrared Modu kızıl ötesi ışınlar sayesinde vücudun sıkılaşmasını sağlar.

Adım 1: Uygulama öncesi cildinizi temizleyiniz.
Adım2: Power düğmesine basınız. Kırmızı Işık yanıp sönecektir.
Adım 3: İnceltmek ve zayıflamasını istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırarak, EMS kablosunu cihaza takınız. 15 – 30 dakika EMS uygulayınız. (EMS uygularken mikro akım masaj tipini cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım seviyesini ayarlayabilirsiniz.)
Adım 4: EMS tuşuna basarak EMS yi kapatınız.
Bu uygulama pasif kasları hareket ettirerek kalori yakımını 3000 – 4000 jule kadar çıkarmakta, bu sayede hızlı şekilde kaslar üzerindeki yağların yakılmasını sağlar ve vücuttaki sarkmaları önleyerek incelme sağlar.

Kızıl Ötesi Işın Terapisi kullanırken cildinize bir cilt bakım ürünü uygulamanız önemlidir. Her zaman bu modu kullanmadan önce cilt bakım ürünü vücuda uygulayınız.. (Nemlendirici krem vb…)

Adım 1: (POWER) düğmesine basınız ve kırmızı ışık yanacaktır.
Adım 2: INFRARED düğmesine basınız.
Adım 3: Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında, Kızılötesi dalga enerjisinin zaten çalışmaya başladığı anlamına gelir.
Adım 4: İhtiyaç duyulan alanlarda vücuda masaj yapar gibi uygulayınız
Adım 5 : INFRARED düğmesine basarak kapatınız.
Bu uygulamayı vücudunuzda ve yüzünüzde kullanabiliriniz. Kırışıklık gidermede, yaşlılık belirtilerini azaltmakta. Cildi yenilemekte ve daha genç görünüm sağlamada etkili olacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (23 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +18 (from 20 votes)
kullanımı, 9.1 out of 10 based on 23 ratings

kullanımı için 6 cevap

 1. emel çelik der ki:

  yetkili kişilerden bilgi aldıktan sonra ürünü tam anlamıyla kullandım jelsiz kullanmayın derim jel takviyesi ile daha rahat oluyor

 2. arzu der ki:

  hamıleler kullanmasında sakınca varmı zararı olurmu

 3. Nese der ki:

  çokkkkk fayda gordüm cokkkk duzenli kullandım ve abartısız yemşn ederimki göbegimşnanılmaz zayıfladı ama bol bol su içtim bu aleti kulandınız surece bol su içeceksiniZ yüzümde bile kullandım inanın usakta oturuyorum sparıs verdımden beri ama düzenli kulandım inanılmaz sonuç aldım Allah razı olsun satanlardan

 4. Nalan der ki:

  Ürünu kullanırken başlıkta ısınma olması gerekiyor mu

 5. melih der ki:

  Kavitasyon cihazını haftada kaç kere uygulayabiliyoruz acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir